Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Odważna fryzura młodzieżowa 2018

Krótka fryzura z wygolonym bokiem

Fryzury asymetryczneNie ulega wątpliwości iż idealnie dopasowana do kształtu i rysów twarzy stylowa fryzurka może w znacznym stopniu odmienić nasz wizerunek. Warto zatem zapoznać się z najmodniejszymi trendami fryzjerskimi i wybrać dla siebie najkorzystniejsze, eleganckie i praktyczne uczesanie.

Jedną z ciekawszych propozycji dla Pań ceniących sobie wygodę i komfort oraz piękny, zmysłowy wygląd w każdej sytuacji okazują się oryginalne i efektowne fryzury z wygolonym jednym bokiem głowy. Zależnie od okoliczności lub własnych upodobań, uczesanie takie można niemal dowolnie modelować i ciekawie urozmaicać, na przykład odważną koloryzacją, trwałą ondulacją lub mocnym cieniowaniem.

Krótkie fryzury okazują się niezwykle łatwe w modelowaniu i codziennej pielęgnacji, co więcej świetnie pasują Paniom w każdym wieku, zarówno seniorkom jak i nastolatkom. Pragnąc nieco odświeżyć swój wygląd warto więc zdecydować się na odważne ciecie i stylowe strzyżenie asymetryczne. W ten sposób z powodzeniem można optycznie wymodelować kształt zbyt pucołowatej twarzy czy też zamaskować wydatne, wysokie czoło.

Wygolony bok głowy w kształcie szerokiego pasa lub trójkąta nad uchem doskonale pasować będzie do młodzieżowych uczesań i fryzur typu bob, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na pozostawienie z jednej strony przy twarzy dłuższych kosmyków z pazurkami lub zafarbowanymi końcówkami. Takie drapieżne uczesanie pasować będzie w szczególności nastolatkom i Paniom o wyrazistych, mocnych rysach.

Panie o drobnej, okrągłej twarzy również mogą wykonać taką odważną, seksowną fryzurkę z wygolonym jednym bokiem zarówno na prostych, jak i lekko falowanych lub naturalnie kręconych włosach. Może ona stanowić punkt wyjścia do samodzielnego wykonania oryginalnych upięć i stylizacji z irokezem lub bocznym zaczesaniem kosmyków, które optycznie wysmuklą buzię. Stylizacje takie odradzamy jednakże w przypadku Pań dojrzalszych, bowiem mogą one okazać się zbyt kontrowersyjne w wielu sytuacjach.

Uczesanie asymetryczne z grzywką można również w ciekawy i oryginalny sposób urozmaicić poprzez wygolenie lub bardzo krótkie przystrzyżenie kosmyków nad uchem lub karkiem. Odważna fryzura na chłopczycę świetnie sprawdzi się na rozmaite okazje, na przykład na kameralną imprezę lub oficjalne, wieczorowe wyjście. Warto więc dopasować do niej zarówno strój, makijaż jak i niezbędne dodatki i akcesoria, takie jak spinki czy wsuwki.