Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Olśniewająca sukienka na rocznicę 2018

Sukienka na odnowienie przysięgi małżeńskiej

sukienka-na-roczniceUroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród par obchodzących kolejną rocznicę ślubu. Jeszcze do niedawna takie uroczystości były w Polsce rzadkością, ale od pewnego czasu mają coraz szersze grono zwolenników. Odnowienie przysięgi małżeńskiej to wyjątkowa okazja na uczczenie dziesiątej, piętnastej czy każdej kolejnej rocznicy ślubu.

Decydując się na odnowienie takiej przysięgi, warto skupić się nie tylko na organizacji przyjęcia dla gości, ale także na wyborze odpowiedniej kreacji.

Sukienka na odnowienie przysięgi małżeńskiej z całą pewnością nie powinna być kreacją typowo ślubną. Co więcej, taką suknię warto dopasować do wieku kobiety, która planuje odnowić przysięgę małżeńską oraz do miejsca, w którym będzie odbywała się cała ceremonia. Najczęściej uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej odbywa się w kościele, więc strój kobiety musi być dopasowany do podniosłego i odświętnego klimatu.

Kobieta po czterdziestce raczej nie powinna wkładać na taką okazję odważnych sukienek z głębokim rozcięciem, w którym po prostu nie będzie wyglądać zbyt dobrze. O wiele lepszym pomysłem może być natomiast sięgnięcie po kreację klasyczną i nawiązującą do ponadczasowej elegancji. Może to być sukienka wykonana na przykład z satyny lub z tafty. Ważne jest też, aby taka kreacja w przypadku starszej kobiety nie posiadała zbyt dużego dekoltu. Jeśli poszukujemy sukienki na odnowienie przysięgi małżeńskiej latem, wówczas możemy wybrać kreację z krótkimi rękawami, ale obowiązkowo należy do niej dobrać bolerko lub elegancki szal z delikatnej tkaniny. Drugą opcją jest świeckie odnowienie przysięgi małżeńskiej, które najczęściej odbywa się w urzędzie stanu cywilnego. Odnawiając jednak przysięgę w takim miejscu, również należy postarać się o staranny wybór stroju. Sukienka w takim przypadku także nie powinna być zbyt strojna i ekstrawagancka – najlepiej sprawdzą się sukienki o klasycznych krojach i w delikatnych, stonowanych kolorach.NDM 3663.jpg

Wybierając kreację na odnowienie przysięgi małżeńskiej warto też kierować się posiadanym przez siebie typem figury, gdyż niektóre kroje mogą nam pomóc zatuszować drobne mankamenty figury – jest to szczególnie ważne w przypadku kobiet po czterdziestym czy pięćdziesiątym roku życia. Do sukienki warto też dobrać odpowiednie dodatki, które podkreślą subtelność kreacji i dodadzą nam osobistego uroku.