Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Co ubrać na Sylwestra? 2018

Jak się przygotować na sylwestra?

złota-sukienka-na-sylwestraSylwester to czas, w którym każda kobieta (niezależnie od wieku) chce wyglądać pięknie i seksownie. Aby taki efekt osiągnąć, trzeba się jednak bardzo postarać. Najważniejsze są tu trzy kwestie: sylwestrowa kreacja, sylwestrowa fryzura i sylwestrowy makijaż.

Kreacja sylwestrowa

Wybór kreacji sylwestrowej jest podstawą i od niego należy rozpocząć swoje przygotowania. Bez kreacji bowiem nie można wykonać ani makijażu, ani fryzury. Styliści na czas sylwestra pozostawiają dużą dowolność – dozwolone jest tu właściwie wszystko: poczynając od tzw. małej czarnej, poprzez suknię balową opartą na metalowej konstrukcji, a kończąc na wykrojonej minisukience ze złotymi cekinami.
Jedynym wyznacznikiem sylwestrowej kreacji jest typ zabawy na jaką się wybieramy. Trzeba bowiem zauważyć, że nie każda kreacja sylwestrowa nadaje się na każde przyjęcie. Z pewnością należy zrezygnować z minisukienki w jaskrawym kolorze, kiedy zamierzamy spędzić sylwestra na zamku, a z długiej, powłóczystej sukni, wybierając się na noc sylwestrową do klubu. Tak więc podstawowa zasada mówi, że kreacja sylwestrowa musi bezwzględnie pasować do typu przyjęcia, na które się wybieramy.

Makijaż sylwestrowy

Makijaż jest to jeden z dodatków do sylwestrowej kreacji. Powinien on być do niej dopasowany zarówno pod względem koloru, jak i charakteru. Trzeba jednak uważać, żeby nie wpaść w pułapkę monotonii – złoty makijaż do złotej sukienki wygląda dobrze, jednak jeśli dodamy do niego np. nieco fioletowej barwy będzie wyglądał ciekawiej i oryginalniej (najlepiej dodać taki kolor, w jakim mamy wybrane dodatki).

Fryzura sylwestrowa

Fryzura jest jakby zwieńczeniem ostatecznego efektu. To ona nadaje sylwestrowej kreacji odpowiedni charakter, może sprawić, że jej właścicielka będzie wyglądała elegancko (np. dzięki misternie upiętemu kokowi) lub oryginalnie. Rozpuszczone włosy w sylwestrową noc raczej nie wchodzą w grę, gdyż są zbyt powszednią fryzurą, skoro istnieje taka możliwość, warto zaszaleć!).

Jak można zauważyć, podstawowym elementem wizerunku jest sylwestrowa kreacja, do której następnie dopasowywany jest makijaż i fryzura. Dopiero razem te trzy elementy tworzą spójną całość – nie można o tym fakcie nigdy zapominać.