Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dodatki odzieżowe w stylu hip-hop, rap, DJ-ing, B-boying i graffiti 2018

Gadżety niezbędne dla hip-hopowca

moda młodzieżowa w stylu hip-hopOprócz ubrań niezwykle istotnymi dla większości hip-hopowców są różnego rodzaju gadżety i akcesoria związane z ich subkulturą. Dla niektórych jednak odzież i dodatki nie mają większego znaczenia. Zajmijmy się jednak grupą gadżeciaciaży by sprawdzić, co aktualnie jest w tej materii na topie !

Bardzo modne w ostatnim czasie stały się takie akcesoria jak portfele, ciekawie wykonane paski do spodni hip-hopowych, zegarki, smycze, biżuteria (m.inn. złote łańcuchy i sygnety), opaski, a także używane przez wielu raperów bandamki. Tego typu dodatki możemy nabyć nie tylko w specjalistycznych skateshopach, ale również w sklepach sieciowych i sportowych.

Prawdziwym rajem dla wszystkich hip-hopowych gadżeciaży są niewątpliwie sklepy, w których sprzedawane są towary sygnowane marką najbardziej znanych polskich i zagranicznych raperów. Często wykorzystują oni swój wizerunek do promowania różnego rodzaju odzieży i akcesoriów. Z pewnością wychodzi im to na dobre, ponieważ dzięki właściwej reklamie popyt na takie produkty stale wzrasta. Każdy fan konkretnego artysty, oprócz jego wydawnictw płytowych, chce przecież mieć w swojej kolekcji coś sygnowanego odpowiednim nazwiskiem.

Bardzo ważną rolę w kulturze hip-hopowej odgrywa również jazda na deskorolce. W skateshopach dla fanów muzyki rap i hip-hop oraz entuzjastów skatingu każdy zainteresowny będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie gadżet i akcesoria. Należą do nich m. in. : nakrętki boczne do trucków, klucze do deskorolek z gwintownicą, stylowy pokrowiec na deskę oraz podkładki pod trucki.