Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Trwały manicure hybrydowy 2018

Jak uzyskać trwały i efektowny manicure?

Atrakcyjny i trwały manicureBez wątpienia atrakcyjny manicure jest bardzo ważnym elementem wyglądu kobiety. Istotny jest zarówno kolor lakieru, jak i jego trwałość. Nie da się ukryć, że kiedy zaczyna odpryskiwać lub ulega zarysowaniu, wówczas paznokcie prezentują się już znacznie gorzej.

Idealnym rozwiązaniem dla pań, które mają dosyć martwienia się o to, że lakier do paznokci wciąż okazuje się niewystarczająco trwały, jest hybrydowy manicure CND Shellac. Jest to trójfazowy system, który wymaga użycia preparatu bazowego, koloru oraz topu. Natomiast cały zabieg malowania paznokci przebiega w kilku krokach, gdyż trzeba uwzględnić także odpowiednie przygotowanie paznokci oraz utwardzanie każdej warstwy pod lampą UV. Łatwo się domyślić, że tego typu manicure najlepiej wykonywać w salonie kosmetycznym. Nie trzeba martwić się wówczas o to czy wszystko wykonuje się prawidłowo. Poza tym dobre salony dysponują dużą ilością modnych kolorów Shellac, spośród których można wybrać coś w sam raz dla siebie. Lepiej jednak dobrze się zastanowić zanim zapadnie ostateczna decyzja, bo manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do 21 dni. Przez cały ten czas pozostaje on w idealnym stanie. Dzięki użyciu preparatu nawierzchniowego jest nie tylko bardziej trwały, ale również błyszczący.

Udając się na manicure do salonu kosmetycznego można spotkać się również z kosmetykami innych firm. Nie wszystkie one są równie dobre, ale jeśli chodzi na przykład o Hand & Nail Harmony Gelish, to jak najbardziej można je polecić. Oczywiście warto zwrócić od razu uwagę na to czy dany salon dysponuje odpowiednio dużym wyborem lakierów Gelish. Manicure wykonany z ich użyciem również pozostaje na paznokciach przez około trzy tygodnie. Co jednak jeśli kobiecie zależy na trwałym i pięknym kolorze, jednak nie chce, aby pozostawał na jej paznokciach aż tak długo? Wówczas może albo pójść do salonu na usunięcie manicure hybrydowego, albo zdecydować się na lakiery CND Vinylux. Wymagają one zastosowania topu, ale dzięki temu manicure pozostaje bez zarzutu przez tydzień. Poza tym można go wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy tylko kupić, na przykład w sklepie internetowym, wybrane kolory oraz preparat nawierzchniowy Vinylux.