Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wybór sukni ślubnej 2018

Jak dobrać suknię ślubną?

Marzeniem każdej Panny Młodej jest, aby jej suknia ślubna była wyjątkowa i niepowtarzalna, żeby olśniła Pana Młodego i oczarowała wszystkich zaproszonych gości. Decyzja o wyborze odpowiedniej sukni jest bardzo ważna, ale nie ukrywajmy również, że trudna. Dlatego warto wybrać się na ślubne zakupy w towarzystwie doświadczonego i zaufanego doradcy. My doradzimy i podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami, abyś sama mogła wybrać tą jedną, wymarzoną suknię, podpowiemy jak dobrać odpowiedni fason i charakter sukni.

Podstawową dewizą, którą należy się kierować przy wyborze sukni ślubnej, powinna być zasada, że ma ona nas ubrać, a nie przebrać. Właściwie dobrana suknia ślubna ma podkreślić i eksponować atuty sylwetki Panny Młodej, a skrywać mankamenty. Sukienka powinna być również dopełnieniem temperamentu i osobowości każdej kobiety. Dobór tkaniny i jej formy zależy przede wszystkim od figury Panny Młodej.

W tym sezonie najmodniejszą suknią ślubną jest tzw. „rybka” czyli sukienka blisko ciała z poszerzanym dołem. Świetnie leży ona na dziewczynach o wydatnym biuście i biodrach, pozwala bowiem pięknie podkreślić kobiece kształty. Tęga Panna Młoda nie powinna wybierać sukni z koronki, w duże wzory ani błyszczących tkanin. Najlepiej zdecydować się na fasony proste, o pionowych cięciach, w kształcie litery A, z dekoltem karo lub V, który optycznie wysmukla sylwetkę. Jeżeli natomiast jest się zbyt szczupłym, warto pomyśleć o sukni z cięższego materiału, jak satyna, welwet czy mora z bogatymi draperiami i ozdobną górą, które poszerzają sylwetkę. Dla delikatnych, romantycznych osobowości i Panien o niezbyt dużym biuście ciekawą propozycją są też suknie odcięte tuż pod biustem, z zaznaczeniem talii kolorową tasiemką. Z kolei Paniom odważnym i ekstrawaganckich z ładnymi nogami projektanci proponują krótkie suknie ślubne lub modele, w których dół sukni można po ceremonii w kościele odpiąć. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnego gustu i charakteru przyszłej małżonki.