Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zegarki biżuteryjne z różowego złota 2018

Piękny zegarek damski z różowego złota

zegarek-z-rozwego-zlotaPodczas gdy jeszcze do niedawna największą popularnością cieszyły się przede wszystkim zegarki na klasycznym pasku ze skóry, to obecnie coraz większą uwagę przykuwają luksusowe zegarki na bransoletach. Takie zegarki idealnie sprawdzają się jako prezent dla mężczyzny czy kobiety. Można wybrać oryginalny z dużą tarczą bądź postawić na model o nieco bardziej biżuteryjnym wyglądzie, zwłaszcza, że producenci proponują nam zegarki ozdabiane cyrkoniami, zawijanym paskiem czy łańcuszkiem. Takie gadżety mogą stanowić świetne dopełnienie do wielu różnych stylizacji.

Zegarki złote od lat są synonimem bogactwa i prestiżu, ale złoto wcale nie musi być już kojarzone tylko i wyłącznie z tradycyjnym żółtym kruszcem. W najnowszych kolekcjach można bowiem odnaleźć także zegarki wykonywane ze złota białego oraz różowego, dzięki czemu takie akcesoria odznaczają się niebanalnym wyglądem. Zegarek z różowego złota z całą pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim paniom, zwłaszcza, że taki gadżet można nosić nie tylko na wyjątkowe okazje, ale zakładać również na co dzień.

Nietuzinkowa barwa takiego zegarka jest w głównej mierze zasługą stopu złota ze srebrem oraz dodatkiem miedzi. W ten sposób powstaje czerwone złoto, które jednak ze względu na swoją delikatną barwę o wiele częściej jest określane mianem złota różowego. Zegarek z biżuteryjną bransoletą z różowego złota może oczywiście mieć bardziej lub mniej intensywny odcień różu, a jest to uzależnione od zastosowanych proporcji srebra oraz miedzi w danym stopie. Im jednak więcej będzie w takim stopie znajdować się srebra, a mniej miedzi – tym barwa różowego złota będzie delikatniejsza. Zegarek z różowego złota zachwyca swoim unikalnym wzornictwem, dzięki czemu jest tak chętnie wybieranym gadżetem przez kobiety. Ceny takich zegarków nie należą wprawdzie do najniższych, ale warto też wziąć pod uwagę fakt, że inwestowanie w złoto to od lat bardzo dobry sposób na lokowanie własnego kapitału.

Zegarek z różowego złota może posiadać oczywiście wiele dodatkowych funkcji poza zwykłym pomiarem czasu. Klasyczny zegarek z bransoletą z różowego złota na pewno świetnie sprawdzi się na wiele rozmaitych okazji. Jeśli nie chcemy, by taki gadżet zbytnio rzucał się w oczy, wówczas warto zdecydować się na wybór delikatnego, lekkiego zegarka o niewielkich rozmiarach. Taki zegarek może posiadać mechanizm kwarcowy, szkiełko mineralne (lub szafirowe) oraz ciekawie wyprofilowane wskazówki. Można też wybrać zegarek wodoszczelny, który nam nie zamoknie w trakcie deszczowej pogody.

Save