Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak wykonać makijaż sylwestrowy? 2018

Sylwestrowy makijaż krok po kroku

Idziesz na wielką imprezę? Może to impreza sylwestrowa, karnawałowa czy po prostu ślub przyjaciółki. Nieważne czy jest to bal sylwestrowy czy domówka – musisz wyglądać po prostu czarująco. Trudno się temu dziwić. Każdej kobiecie zależy na tym, aby swoim wyglądem powalać innych na kolana. A na pewno w tym pomoże profesjonalny makijaż sylwestrowy czy np. makijaż karnawałowy. Piękny, nieskazitelny i wyglądający w pełni profesjonalnie makijaż można wykonać bez żadnych trudności samodzielnie w domu. Jak to zrobić? Przedstawiamy krótki poradnik – krok po kroku.

Na początek warto nałożyć na oczyszczoną, a potem nawilżoną cerę bazę matującą. W ten sposób makijaż przetrwa całą noc w nienaruszonym stanie. To sprawi, że każda kobieta będzie wyglądać nieskazitelnie całą noc – nawet przy szaleństwie tanecznym do białego rana. A do tego będzie mieć na pewno doskonałe samopoczucie – dzięki temu atrakcyjnemu wyglądowi przez całą noc. To krok pierwszy.

Co dalej? Warto partie pod oczami rozjaśnić płynnym korektorem pod oczy. W ten oto sposób spojrzenie nabierze bardzo wiele świeżości. Krokiem trzecim jest nic innego jak przypudrowanie całej twarzy. Sypki puder najlepiej rozprowadzać za pomocą grubego pędzla. Konieczne będzie również podkreślenie kości policzkowych. W tym celu najlepiej użyć pudru brązującego. Na powieki cienie należy nakładać uważnie i bez pośpiechu – tak aby były one w pełni równomiernie nałożone.

Dopiero potem wzdłuż górnej linii rzęs należy narysować grubą czarną kreskę. W tym celu posłuży nam miękka kredka do oczu. Kąciki powiek można pokryć dużo ciemniejszym cieniem niż całą powiekę. Warto również przyciemnić lekko brwi przy tym tworząc jednolitą i równą linię. No i oczywiście na koniec – wytuszowanie rzęs. To również konieczne.

Wykonanie makijażu na imprezę nie jest o wiele trudniejsze niż w przypadku makijażu codziennego. Należy jednak bardziej przy tym się skupić i na pewno nie robić tego w pośpiechu. Warto również przeznaczyć na wykonanie takiego  makijażu  na Sylwestra więcej czasu. W ten sposób jeżeli za pierwszym razem się nie uda, to za drugim na pewno tak.

Makijaż wieczorowy czy modny makijaż sylwestrowy dobrze i profesjonalnie wykonany, na pewno zwróci bardzo wiele uwagi. Oczywiście, suknia, fryzura, biżuteria – to wszystko jest niezmiernie istotne. Czasem jednak makijaż spychamy na drugi plan. A przecież on również ma ogromne znaczenie. Makijaż potrafi dodać mnóstwo atrakcyjności każdej przedstawicielce płci pięknej. Nie zapominajmy zatem o tym, aby na każdą ważną imprezę, czy to sylwester czy karnawał, mieć piękny makijaż na sobie. To nie tylko lepszy wygląd, ale i samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *