Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester Düsseldorf 2018

Sylwester w Düsseldorf

Od wspaniałej zabawy sylwestrowej dzieli nas zaledwie kilka dni, dlatego możemy już zacząć odliczanie do najbardziej szalonej nocy w roku.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć to, iż coraz więcej osób pragnie przywitać Nowy Rok za naszą zachodnią granicą, a w szczególności godny polecenia jest bajeczny Düsseldorf, który z roku na rok staje się bardziej popularny wśród turystów, również z Polski.

Dlaczego?

Przede wszystkim, sylwester w Düsseldorf  jest rewelacyjną alternatywą dla kosztownych wyjazdów do Francji czy Włoch, bowiem dzieli nas z nim niewielka odległość i jest mniej powszechny niż Paryż czy Mediolan. Ponadto, czeka tam na nas wiele atrakcji sylwestrowych. Warto również podkreślić, że to przepiękne miasto charakteryzuje się rewelacyjną komunikacją, a co najważniejsze możemy się do niego dostać samolotem, autokarem, samochodem czy koleją. Nie zapominamy także o tym, że w Düsseldorf jest bogata baza noclegowa, gdyż do dyspozycji posiadamy luksusowe apartamenty, przytulne pokoje hotelowe, pensjonaty, kwatery prywatne czy hostele, które posiadają różny standard jakości, dlatego wśród nich każdy może odnaleźć nocleg odpowiadający jego oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

Oczywiście, jedną z głównych atrakcji sylwestrowych w Düsseldorf  jest Sensation Wihite, czyli najbardziej spektakularne widowisko taneczne, łączące w sobie elementy muzyki i teatru. Impreza ma miejsce na LTU Arenie i występują na niej znani artyści z całego świata, dlatego ten niesamowity spektakl przyciąga jak magnez turystów z całego świata. Nie ulega wątpliwości to, iż sylwester pod chmurką dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Nie musimy się również martwić o sukienką sylwestrową, gdyż wkładamy na siebie to, w czym jest nam wygodnie. Natomiast osoby, które nie preferują dużych skupisk ludzi ani nie lubią głośnych koncertów, mogą zdecydować się na kameralny bal sylwestrowy, który organizuje większość hoteli. Jednakże w tym przypadku konieczna będzie kreacja wieczorowa, stylowa torebka, eleganckie buty oraz fantazyjna fryzura i bajeczny makijaż. Jeśli chodzi o młodzież, to gustuje ona w zabawach klubowych i sylwestrowych prywatkach. Nie mniej przyjemnie można spędzić sylwestra we dwoje w zaciszu pokoju hotelowego, z dala od huku, gwaru i uciążliwiej muzyki.

Trzeba powiedzieć o tym, iż urlop sylwestrowy w Düsseldorf to również rewelacyjna okazja do tego, by zapoznać się z zabytkowymi miejscami stolicy Nadrenii Północnej. Przede wszystkim, spacer prześliczną starówką, dostarczy nam wielu wrażeń. Do tego dochodzą jeszcze wielowiekowe kamieniczki, cudny rynek i romantyczne kawiarenki, w których możemy skosztować regionalnych przysmaków. Mowa tu głównie o tradycyjnych serach, mięsach, w szczególności kiełbaskach. Nie można także nie wspomnieć o niemieckim piwie, gdyż cechuje się ono najwyższą jakością i wybornym smakiem, w związku z czym jest cenione na całym świecie.

A, co najważniejsze sylwester w Düsseldorf jest tani, gdyż to miasto jest położone nieopodal naszego kraju. Z pewnością, stanowi ono raj dla turystów ze względu na liczne perełki architektoniczne, kilkanaście muzeów i teatrów. Dlatego warto się tam udać, by pożegnać Stary i przywitać Nowy Rok, gdyż naprawdę warto. Z pewnością, każdy, kto choć raz tam się bawił podczas zabawy sylwestrowej, powróci tam znowu, by oddać się pełnemu szaleństwu podczas ostatniej nocy w roku.