Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ręcznie robione kartki bożonarodzeniowe 2018

Świąteczne kartki

W okresie świątecznym  jest zwykle wiele zakupów do zrobienia i spraw do załatwienia. Jedną z nich jest wysłanie życzeń do najbliższej rodziny i przyjaciół, z którymi nie spotkamy się przy stole świątecznym.

Zwyczaj wysyłania kartek został zapoczątkowany w 1842 roku w Anglii i trwa do dzisiaj a w Polsce ma już ponad 100 letnią tradycję. Warto więc podtrzymywać ją i wysyłać do rodziny najciekawsze czasami nawet zabawne kartki. Dzisiaj sklepy pod tym względem mają bardzo wiele do zaoferowania. Pojawiające się kartki bożonarodzeniowe lub wielkanocne są naprawdę przepiękne.

Wśród motywów jakie pojawiają się na nich są: święta rodzina, kolorowe i błyszczące choinki wraz z prezentami, święty Mikołaj, renifery i można by tak jeszcze długo wymieniać, jednym słowem jest w czym wybierać. Ponadto pojawiają się kartki ręcznie robione, są one bardzo eleganckie i starannie wykonane. Nieco zapomniane ale można je jeszcze gdzieś dostać są kartki z pozytywką. Grające kartki kilka lat temu były ogromną atrakcją, po otwarciu takiej kartki wypływała z niej dźwięczna kolęda lub inna melodia świąteczna. Osoby która mają je do tej pory wiedzą, że jest to cenna pamiątka i ciekawy gadżet który warto zatrzymać.

Jeśli chcemy wysłać życzenia to jest wiele możliwości, które nam to ułatwią po pierwsze Internet a po drugie forma sms-wa. Korzystając z internetowego serwisu z kartkami nie musimy wychodzić z domu a dzięki temu przejrzymy mnóstwo ciekawych i czasem zabawnych kartek, które można także od ręki wysłać. Natomiast sms jest najszybszą i jednocześnie najbardziej skondensowaną formą przekazu życzeń. Tutaj liczy się pomysłowość w tworzeniu tekstu życzeń no i można dołączyć jeszcze jakiś obrazek świąteczny z melodyjką w formie mms. Co do samych życzeń jakie umieścimy na kartce zwykłej, elektronicznej czy w krótkiej wiadomości tekstowej wysyłanej z telefonu komórkowego, jeśli brak pomysłu także warto poszperać w Internecie.