Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pomysły na stroje na tematyczne bale sylwestrowe 2018

Pomysły na przebieranego Sylwestra

sylwestrowy-bal-przebierancowPomysły na Sylwestra można by mnożyć. Począwszy od bali w drogich restauracjach czy hotelach, poprzez koncerty w filharmoniach, maratonach filmowych w kinach czy też miejskich zabawach przy dźwiękach muzyki na żywo. Bardzo modne ostatnio stały się imprezy przebierane. Organizują je zarówno knajpy jak i możemy zorganizować tego rodzaju zabawę w domu.
Najważniejsze to wymyślenie tematu przewodniego, zgodnie z którym wszyscy będą mieli obowiązek się przebrać. Do tego należy zrobić odpowiednią aranżację i wystrój mieszkania czy domu oraz przygotować menu. Lista pomysłów jest tak długa jak tylko sięga nasza wyobraźnia.

Może to być temat: disco lat 70-tych, impreza hawajska, impreza „Dziki Zachód”, ubrania na imprezy w stylu lat 30-tych, może być karnawał w Rio de Janeiro. Mogą to też być motywy z naszych ulubionych filmów – Batman, Gwiezdne Wojny, Ojciec Chrzestny. Jeśli chodzi o stroje to w pierwszej kolejności należy przejrzeć zasoby swojej szafy lub szafy rodziców czy dziadków. Na portalach aukcyjnych czy second handach też z pewnością będziemy mogli znaleźć coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Jeśli nie uda nam się skompletować całego stroju – można poprzestać na samych dodatkach albo elementach charakterystycznych dla danego tematu. Jeśli nadal nic nie znajdziemy, pozostaje nam wypożyczalnia strojów karnawałowych lub też wypożyczenie z teatru. Wbrew pozorom to wcale nie jest bardzo drogie. Średnio wypożyczenie kostiumu na dobę to koszt ok 30-50zł. Takich wypożyczalni jest coraz więcej i to nie tylko dla dzieci ale również z myślą o dorosłych.

Warunek z pewnością jest jeden – przebrać muszą się wszyscy uczestnicy imprezy. Absolutnie nie wolno nam myśleć, że w czymś wyglądamy śmiesznie albo że nie wypada. Takie wątpliwości należy zostawić w domu a nie zabierać ze sobą na bal przebierańców. Trzeba pomyśleć, że to właśnie Sylwester to taka okazja, na której można się powygłupiać i zrobić coś wyjątkowego. Musimy brać przykład z dzieci, które uwielbiają się przebierać.
To z myślą o najmłodszych często hotele organizują w dzień Sylwestra stroje na kinderbale przebierane. Możemy uszyć strój samemu albo pożyczyć coś z wypożyczalni. Dopasujmy kostium dziecka do jego preferencji – może księżniczka, rycerz, pajacyk, tygrysek? Weźmy też pod uwagę aby dziecku było wygodnie i przebranie nie krępowało ruchów. W przeciwnym razie kostium zostanie szybko porzucony a zabawa wtedy będzie marna.

Jeśli macie znajomych z dziećmi – to świetnym pomysłem będzie zorganizowanie wspólnymi siłami takiego przebieranego Sylwestra, w którego też włączą się dzieciaki. Może uda wam się wymyślić jakiś temat, do którego dopasujemy zarówno nasze stroje jak i dla dzieci. Pamiętajmy o robieniu zdjęć! Super zabawa gwarantowana! A do tego jest to pewien sposób na taniego rodzinnego Sylwestra.

Jeśli natomiast nie uda nam się być na imprezie przebieranej w samą noc sylwestrową – warto rozejrzeć się w ofertach knajp czy restauracji również w okresie całego karnawału. To taki okres kiedy na pewno tego rodzaju przebieranych zabaw nie będzie brakować.