Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pierszy sylwester nastolatka 2018

Pierwszy sylwester nastolatka

Kiedy pojawia się szansa na spędzenie pierwszego „dorosłego” sylwestra poza domem, każdy młody człowiek stara się namówić rodziców na pozwolenie. Jeśli pociecha ma już kilkanaście wiosen za sobą, rodzice z chęcią zezwolą na spędzenie nocy sylwestrowej poza domem, pod warunkiem, że będzie to zabawa bezpieczna pod każdym względem, a dziecku towarzyszyć będą przyjaciele i znajomi. Aby w pełni zająć się nastolatkiem, który szykuje się na pierwszego takiego sylwestra, warto wybrać się z nim na zakupy i pomóc w doborze rzeczy.

Jeśli dziewczyna nie chce sukni sylwestrowej i woli kupić strój na dyskotekę lub prywatkę, doradźmy, aby popytała koleżanek, jak one idą ubrane. Może okazać się, że to bal przebierańców albo wytworna impreza, na której młodzież będzie prezentować kreacje sylwestrowe, godne damskiej lub męskiej mody sylwestrowej.

Kiedy ustalimy rodzaj stroju sylwestrowego, warto zastanowić się nad eleganckimi butami. Adidasy i trampki odpadają, chyba że nasza latorośl udaje się jedynie do koleżanki na babskie pogaduchy w sylwestra. W związku z butami można zastanowić się nad eleganckim półbutami na obcasie lub szpilkami. Młodym chłopcom również można kupić skórzane, eleganckie buty, które z pewnością będą przydatne również po imprezie sylwestrowe.

Każda młoda dama z pewnością będzie chciała mieć fantastyczną fryzurę sylwestrową. Warto zastanowić się nad wizytą u profesjonalisty. Podobnie z makijażem. Jeśli do dziewczyny nie przemawiają argumenty rodziców, z pewnością posłucha kosmetyczki, stylisty lub fryzjera. Zresztą, rodzice też mogą na tę jedną noc spuścić z tonu i pozwolić na odrobinę szaleństwa: efektowny makijaż i fantazyjną fryzurę sylwestrową.

Kolejny punkt to dodatki, przede wszystkim torebka. Jeśli mama nie jest w stanie pożyczyć jakiejś swojej z różnych względów, warto porozmawiać z koleżankami. Córka z pewnością będzie mogła pożyczyć jakąś ładną torebkę sylwestrową od swoich przyjaciółek. Jeśli to się nie uda, można wybrać się na zakupy po elegancką torebkę, która wszak może przydać się i po sylwestrze. Podobna rzecz ma się z biżuterią. Najlepiej przetrząsnąć wszystkie szkatułki, szufladki, pojemniki, kasetki z biżuterią, bo nigdy nie wiadomo, czy nie trafi się na coś ładnego, eleganckiego i idealnie nadającego się na sylwestrową zabawę. A że biżuteria sylwestrowa może być bardzo droga, lepiej zastanowić się kilka razy, zanim zdecydujemy się taką kupić.

I ostatnie zagadnienie, męczące każdą nastolatkę: jak schudnąć do sylwestra? Choć wydaje się to niemożliwe,  jest wykonalne. Należy dziecku odradzać wszelkie nierozsądne diety i głodówkę! Schudnąć do sylwestra się da, ale trzeba to robić z głową i najlepiej pod okiem dietetyka.