Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzura komunijna z opaską 2018

Piękna fryzura komunijna z opaską

fryzura-z-opaskaFryzura komunijna z całą pewnością jest równie ważnym elementem jak sukienka. Z okazji uroczystości pierwszokomunijnej wiele mam sięga po pomysły na koki dla dziewczynek, gdyż tego rodzaju upięcia są niezwykle eleganckie i zarazem bardzo proste do wykonania. Warto dodać, że koki bardzo ładnie komponują się z tradycyjnymi wiankami komunijnymi. Wianki jednak coraz częściej zastępowane są innymi efektownymi ozdobami, takimi jak chociażby żywe kwiaty czy atłasowe opaski.

Jeśli poszukujemy fryzury, która stworzy idealną całość z subtelną opaską, wówczas mogą nas zainteresować wszelkiego rodzaju upięcia…

Mogą to być na przykład łatwe upięcia z grzywką, ale nie tylko. Z takimi dodatkami bardzo pięknie prezentują się także włosy rozpuszczone. Loki i fale stworzą piękną fryzurę komunijną z opaską, a co więcej, o takim uczesaniu na pewno marzy wiele dziewczynek. Rozpuszczone włosy z opaską lub wiankiem to jedno z bardziej klasycznych uczesań, które znakomicie sprawdzi się na uroczystość pierwszokomunijną. Jednak wiele młodych dam marzy o posiadaniu pięknych loków, które warto sprawić dziecku na tak wyjątkową okazję, zwłaszcza, że wiele dziewczynek zapuszcza włosy specjalnie na komunię.

Aby wykonać piękne komunijne uczesanie z opaską, warto sięgnąć po lokówkę, jednak można zrobić także loczki bez użycia ciepła, posługując się papilotami lub wałkami. Zanim przystąpimy do tworzenia komunijnej fryzury, włosy należy umyć i osuszyć. W lekko wilgotne pasma można wetrzeć odrobinę pianki, jednak nie przesadzajmy z nakładaniem tego rodzaju preparatów na dziecięce włosy, które są przecież delikatne i cienkie. Tak przygotowane pasma można nakręcać na wałki lub papiloty. Jeśli loki mają być sprężyste, a swoim wyglądem przypominać naturalne, wówczas najlepiej nakręcić włosy na nieco grubsze wałki. Należy je zdjąć dopiero wówczas, gdy włosy będą już całkowicie suche – suszenie można przyspieszyć przy pomocy suszarki. Można również sięgnąć po specjalne termoloki, jednak przy ich nakładaniu trzeba zachować ostrożność, ponieważ zakłada się je w momencie, gdy są dość ciepłe.

Rozpuszczone loki z opaską to ciekawy pomysł na prostą i klasyczną fryzurę, którą można zrobić na włosach długich lub sięgających do ramion. Uczesanie pięknie będzie prezentować się w połączeniu z opaską. Opaska może być cienka i subtelna, ale można również wybrać opaskę nieco szerszą. Taka ozdoba może posiadać delikatne perełki lub kryształki. Fryzura komunijna z opaską to uczesanie, w którym dobrze powinna czuć się każda dziewczynka. Loki i biała opaska to bardzo wdzięczne połączenie, które idealnie wkomponuje się w komunijną stylizację.