Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sposoby na piękne nogi 2018

Jak mieć piękne nogi?

nauka chodzenia na wysokich obcasachZadbane i zdrowe nogi to atut każdej kobiety, powód do dumy i zazdrości ze strony innych kobiet. Są one albo darem natury albo ich elegancki wygląd zawdzięczamy dobrodziejstwu mody. Każda z pań może dzisiaj dowolnie kształtować swoją sylwetkę zakładając dobrze dopasowane spodnie, spódnicę czy sukienkę odsłaniając dowolnie uda, łydki i kostki. Trzeba tylko robić to umiejętnie. Udając się na zakupy warto zapoznać się z kilkoma zasadami kompozycji stroju. Niestety nie każda kobieta jest typem klepsydry o idealnych proporcjach. Wiele pań uważa, że ich uda i łydki są zbyt masywne, toteż można je zgrabnie zamaskować zakładając spodnie o prostych nogawkach i do tego buty na nieco wyższym obcasie lub koturnie. Taki zabieg wysmukli nie tylko uda ale całą figurę. W tych partiach gdzie chcemy ująć kilka kilogramów zalecane są barwy ciemne, bowiem nie od dzisiaj wiadomo, że czarny wyszczupla.

Spodnie i spódnice odpowiedniej długości mają ogromne znacznie dla wizualnego kształtowania obrazu sylwetki. Najkorzystniej prezentują się spódnice o długości do kolan względnie nieco pod kolano, jednak należy pamiętać, że ich fason zależny jest od wyglądu łydki im jest ona masywniejsza tym szersza powinna być spódnica wtedy odwróci ona uwagę od samych łydek i zrównoważy zachwiane proporcje.

Która z kobiet nie chciałaby być posiadaczką długich szczupłych nóg – to także jest możliwe do osiągnięcia, raz dzięki butom, dwa poprzez spodnie. Te rozszerzające się ku dołowi oraz dzwony na pewno dodadzą im długości. Jednak sam ubiór to nie wszystko, dla zdrowia i ładnego wyglądu naszych nóg powinniśmy od czasu do czasu wykonać kilka ćwiczeń poprawiających krążenie, napięcie skóry, równomierny rozkład tkanki tłuszczowej. Może to być codzienny spacer lub też jazda na rowerze oraz cała masa innych ćwiczeń gimnastycznych na te partie ciała wspierających zdrowy i szczupły wygląd naszych nóg. Takie działania wraz z odpowiednio dobraną dietą mogą zdziałać cuda.

Warto pomyśleć o tym jeszcze przed nadejściem wiosny aby zdążyć do lata. Co prawda mini i szorty to moda odważna, w której nie każdy może czuć się dobrze , od czasu do czasu dobrze jest pokazać zdrowe i zadbane nogi. Natomiast jeśli nie chcemy odsłaniać gołych nóg z pomocą przychodzą eleganckie rajstopy, trzeba tylko wybrać odpowiedni kolor i wzór. Błyszczące są odpowiednie dla nóg szczupłych, podobnie jak te we wzory a matowe i ciemne dla bardziej masywnych ud u łydek. Życzymy udanych zakupów!