Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Seksowna fryzura intymna 2018

Moda na fryzurę intymną

Wszelkie zmiany i nowości są nieodłączną częścią naszego życia. Są obecne w każdej jego dziedzinie i non stop wkradają się w naszą codzienność. Tak też jest w przypadku tego, co mamy najcenniejsze, a więc w kwestii naszej intymności. Występowanie owłosienia łonowego u dojrzałych kobiet i mężczyzn jest czymś tak oczywistym, jak występowanie pór roku, księżyc nocą, a słońce za dnia. Czymś oczywistym, a jednak czymś, co obecnie nie jest przez nas tak do końca akceptowane.

Włosy w strefie narządów płciowych stały się nagle tworem zbytecznym, którego albo chcemy się całkowicie pozbyć, albo nadać mu nowy, nietypowy kształt, by zachwycał, a nie budził niechęci. Choć tak właściwie, owłosienie łonowe jest raczej czynnikiem budzącym pożądanie, a nie gaszącym miłosne zapędy. Tak czy owak, nie zmienia to faktu, że coraz częściej decydujemy się na depilację okolic intymnych i zachęcamy do tego również swoich partnerów. Dzięki temu, depilacja jest zjawiskiem coraz powszechniejszym zarówno w środowisku kobiecym, jak i męskim.

Modne fryzury intymne dla pań i dla panów są dzisiaj ciekawą i oryginalną alternatywą, za sprawą której seksowna, kusząca i rozpalająca zmysły bielizna być może już niedługo niemal całkowicie odejdzie w zapomnienie. Najseksowniejsze fryzury łonowe są bowiem tak wyraziste i efektowne, że obecność jakichkolwiek innych dodatków jest nie tylko niekonieczna, ale wręcz zbyteczna. No chyba, że zdecydowaliśmy się na brazylijską wersję depilacji, co oznacza, że na naszym łonie nie ostał się ani jeden włosek. Wtedy to delikatna, nieskromnie prześwitująca bielizna może okazać się bardzo przydatnym akcentem, który zdecydowanie podkreśli efekt zabiegu, aczkolwiek w innym przypadku możemy bez obaw całkowicie z niej zrezygnować.

Intymne zabiegi, oprócz tego, iż wpływają na estetykę naszego ciała oraz samopoczucie, doskonale sprawdzają się jako element terapii podnoszącej naszą samoocenę. Mając poczucie i wewnętrzne przekonanie, że za sprawą fryzury intymnej jesteśmy atrakcyjniejsi i bardziej interesujący dla płci przeciwnej, stajemy się równocześnie odważniejsi i bardziej pewni siebie, a tym samym, otwieramy się na nowości i eksperymenty w sferze seksualnej. Nasze życie seksualne kwitnie, a wraz z nim kwitniemy i my.