Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Warkocz od dołu głowy 2018

Jak zrobić warkocza od dołu?

warkocz-od-doluStyliści fryzur z sezonu na sezon prześcigają się w oferowaniu nam coraz to bardziej nietypowych uczesań. Obok gustownych upięć z kapeluszem czy niebanalnych podpięć włosów na bok, ciekawą propozycją na fryzurę wieczorową może być oryginalny warkocz od dołu. Wykonanie takiej fryzury tylko pozornie wydaje się być trudne i niemożliwe.

W rzeczywistości takie uczesanie można wyczarować naprawdę bardzo szybko, uzyskującw ten sposób niezwykle atrakcyjną fryzurkę na wiele rozmaitych okazji.

Warkocz od dołu jest fryzurą, która doskonale sprawdzi się zarówno na eleganckie przyjęcie, jak i na zwykłe spotkanie ze znajomymi. Takie eleganckie uczesanie to nic innego, jak warkocz dobierany od dołu, którego wykonanie może od nas wymagać nieco cierpliwości, przynajmniej na początku, do momentu gdy nie nabierzemy wprawy. Samo wykonanie tej fryzury polega na przechyleniu głowy do tyłu i zapleceniu warkocza w nieco inny niż klasyczny sposób. Włosy do takiego uczesania najlepiej dobierać od karku, kierując się następnie do wysokości uszu. Oczywiście taką fryzurę najprościej jest wykonać na włosach długich, ale włosy o średniej długości również powinny dość dobrze sprawdzić się w tej roli. Jeśli uda nam się wykonać takiego warkocza, wówczas wystarczy jeszcze tylko związać włosy w kitkę i następnie połączyć z pozostałą częścią kosmyków. Fryzurę w postaci warkocza od dołu można ponadto upiąć w koka, dzięki czemu również uzyskamy bardzo ciekawy efekt. Jeśli zależy nam na tym, aby takie uczesanie pozwoliło nam wyróżnić się z tłumu na imprezie czy przyjęciu, wówczas warto zadbać o wpięcie we włosy stylowej ozdoby. Może to być biżuteryjna wsuwka, która będzie błyszczeć z daleka bądź na przykład żywy kwiat. Można też sięgnąć po atłasową opaskę do włosów z kokardą, która doda dziewczęcości całej stylizacji.

Uczesanie w formie warkocza od dołu stało się modne przede wszystkim za sprawą licznie dzisiaj zakładanych blogów modowych. Taka fryzura jest bardzo chętnie noszona głównie przez młode dziewczęta, które w ten sposób chcą podkreślić swoją własną osobowość i zarazem wykreować swój niepowtarzalny styl. W wersji na co dzień takie uczesanie nie potrzebuje właściwie żadnych dodatków i ozdób, gdyż jest atrakcyjne samo w sobie. Natomiast warkocz od dołu w wersji wieczorowej warto ciekawie zaakcentować. Jeśli nie chcemy stawiać na kolorowe spinki czy opaski, wówczas sięgnijmy chociaż po nabłyszczający lakier do włosów, który doda fryzurze subtelnego blasku.