Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Cudowny kok w stylu księżnej Kate 2018

Jak zrobić kok w stylu Kate Middleton?

Nie da się ukryć, że księżna Kate Mountbatten-Windsor, z domu Middleton, ma niezwykły gust i styl. Odkąd cały świat poznał dziewczynę, następnie narzeczoną i żonę księcia Williama, wiele kobiet zaczęło zwracać uwagę na to jak księżna Kate wygląda. Trzeba przyznać, że Kate, księżna Cambridge, ma przepiękne włosy. Brązowe, długie, kręcące się przy końcach. Widać, że jej włosy są przede wszystkim zdrowe. Księżna stawia na naturalność, dlatego najczęściej nosi rozpuszczone włosy lub delikatnie spięte z tyłu.

Jak zrobić kok w stylu księżnej Kate?

Niektóre sytuacje wymagają eleganckiej fryzury. Księżna Kate nawet w rozpuszczonych włosach wygląda stylowo i elegancko. Czasami jednak do odpowiednio dobranej garsonki lub żakietu pasuje konkretna fryzura. Kok to jedna z najpopularniejszych fryzur. Pasuje do wielu stylizacji, a co najważniejsze – jest szybka i prosta w wykonaniu. Księżna Kate wybiera kok zwłaszcza na duże imprezy, koncerty, oficjalne spotkania. Fryzura pasuje wtedy do eleganckiej kreacji, którą ma na sobie.

U księżnej można spotkać kilka różnych rodzajów koków. Od najprostszych do niego bardziej misternych. Na przykład na koncercie celebrującym brytyjską reprezentację olimpijską „Our Greatest Team Rises – BOA Olympic Concert”, który odbył się w Royal Albert Hall w Londynie, zdecydowała się na nisko osadzony kok ozdobiony luźnymi warkoczykami. Kok był elegancki i romantyczny. Idealnie pasował do szyfonowej kreacji ozdobionej koronką i kryształami Svarowskiego. Całość stylizacji księżnej wcale nie sprawiała wrażenia przesadzonej, wręcz przeciwnie – prezentowała się klasycznie i modnie.

To, co jest najbardziej lubiane w Kate przez rzesze kobiet to fakt, że bez problemu można naśladować jej styl, który jest bliski wielu paniom. Uczesanie koka w stylu Kate Middleton wcale nie jest trudne czy skomplikowane. Wystarczy zebrać włosy w koński ogon, tuż nad karkiem, i związać cienką gumką. Kilka pasm należy zostawić luźno. Następnie tworzymy efektowny kok, oplatając włosy wokół gumki. Część włosów podpinamy wsuwkami, żeby uczesanie było trwałe. Z reszty kosmyków tworzymy średniej wielkości warkoczyki. Uczesanie na końcu spryskujemy delikatnie lakierem utrwalającym. Nisko osadzony kok w stylu księżnej Kate znakomicie sprawdzi się nie tylko na studniówkę czy ważne wyjście, ale także na mniej zobowiązujące spotkanie.