Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Rolety i zasłony okienne 2018

Dekoracja okien

Każda kobieta musi spełniać w życiu wiele różnorodnych ról. I spełnia nie tylko rolę matki, żony i kochanki, ale także staje się ekspertem w wielu dziedzinach. Po trosze jest szefem kuchni, krawcową, ogrodnikiem, lekarzem, a także dekoratorem wnętrz. Każde pomieszczenie w domu czy mieszkaniu wymaga odpowiedniego i indywidualnego potraktowania. Coraz więcej z nas zdaje sobie także sprawę z tego, że okna, podobnie jak meble, pełnią w mieszkaniu nie tylko funkcje użytkową, ale także wprowadzają do pomieszczeń niepowtarzalną atmosferę. Wszystko zależy oczywiście od tego, w jakim stylu chcemy urządzić nasze mieszkanie.

Dekoracja okna to przede wszystkim odpowiednio dobrane zasłony i firanki. Te dwa elementy już dawno przestały pełnić wyłącznie funkcję użytkową. Co prawda doskonale chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem, ciepłem i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, ale także równocześnie spełniają funkcje dekoracyjne. Jeśli jesteś zwolenniczką tradycji i nie wyobrażasz sobie okna bez tych dwóch elementów, nie musisz wcale skazywać się na nudę i monotonię.

Nowoczesne zasłony są nie tylko wygodniejsze w użyciu, bo nareszcie nie trzeba stosować do nich żabek, ale także dostępne są w bardzo szerokiej gamie wzorów, kolorów i rodzajów tkanin. Okna możemy przyozdobić zasłonami dekoracyjnymi. Są to przede wszystkim delikatne zasłony z tiulu, organzyny i innych lekkich i niemal przezroczystych tkanin, które doskonale pasują do romantycznej sypialni lub jadalni. Obok tych delikatnych mamy także zasłony cięższe, które zapewnią nam nie tylko elegancki wygląd okna, ale także skuteczną ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym.

Jednak zasłony i firanki z powodzeniem można zastąpić trochę bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami, jakimi są różnego rodzaju rolety i żaluzje. Okienne rolety doskonale chronią przed światłem, świetnie komponują się z nowoczesnymi, jak również z tradycyjnymi meblami, a ogromny wybór kolorów i rodzajów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród rolet wewnętrznych mamy rolety materiałowe, wykonane z różnego rodzaju tkanin, rolety bambusowe, eleganckie i naturalne, a także rolety rzymskie i romantyczne rolety weneckie, które tworzą na oknach przepiękne bufki.

Dużą popularnością cieszą się także rolety zewnętrzne, a wśród nich rolety antywłamaniowe, które zabezpieczą twój dom nie tylko przed światłem i niekorzystną temperaturą, ale także przed intruzami.

Obok rolet mamy także żaluzje, bardziej nowoczesne i niesłusznie kojarzone wyłącznie z urzędami. Żaluzje, a wśród nich także plisy, doskonale nadają się do wnętrz nowoczesnych, do praktycznie każdego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *