Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknia ślubna z komisu 2018

Co zrobić z suknią po slubie?

Wiele kobiet po tym najpiękniejszym dniu w życiu staje przed dylematem: co zrobić z suknią ślubną ? Można oczywiście trzymać ją w szafie, na pamiątkę, ale takie rozwiązanie nie jest najlepsze, bowiem duża, rozłożysta suknia zajmuje wiele miejsca i nikomu już na nic się nie przyda. Można również spróbować znaleźć osobę chętną odkupić używaną suknię ślubną. To jednak wymaga czasu, oraz pewnej umiejętności handlowania. O wiele prościej będzie oddać suknię do komisu z sukniami ślubnymi.

Decydując się na takie rozwiązanie ułatwiamy życie i sobie, i innym. Sobie – bo nie musimy się już martwić o to, co zrobić z kreacją zajmującą w domu tak dużo miejsca. Innym – bo być może znajdzie się kobieta, dla której nasza suknia będzie tą wymarzoną, tą jedyną. Suknie ślubne w firmowych salonach są obecnie bardzo drogie, dlatego sprzedaż sukni do komisu umożliwia kupno pięknej sukni komuś, kogo nie stać na wydatek rzędu 2000-3000 tysięcy zł.

Niezależnie od tego, czy nasza suknia wykonana jest w stylu włoskim, francuskim, czy hiszpańskim możemy ją bez problemu oddać do komisu, nawet ze wszystkimi dodatkami, takimi jak welon, buty, czy nawet – kamizelka dla Pana Młodego ! To dodatkowe udogodnienie, bo nie musimy już szukać nabywców na poszczególne elementy kreacji. Wszystkie nowe kolekcje sukien sprzedają się dobrze, przez różne osoby poszukiwane są różne modele, dlatego nie będzie trudności z odsprzedaniem sukni do komisu, bo na pewno znajdzie się dla niej jakiś nabywca.

Przed oddaniem sukni do komisu należy jedynie oddać ją do profesjonalnego czyszczenia. To niewiele w porównaniu z wysiłkiem, jaki trzeba by było włożyć w samodzielną próbę odsprzedania sukni ślubnej.

Osoby kupujące używaną suknię w komisie ślubnym również na tym zyskują. Za niewielką kwotę mogą nabyć kreację tak znanych marek, jak Agnes, Cymbeline, Lisa Ferrera, czy Madonna. Suknie te nie są uszkodzone, ich stan jest idealny, wyglądają niemal tak, jak te, które dopiero co zdjęto z wieszaka w salonie, więc nikt nawet nie zorientuje się, iż Panna Młoda ubrana jest w suknię z drugiej ręki. Wszyscy natomiast będą widzieć i podziwiać Pannę Młodą w pięknej, stylowej sukni dobrej jakości.

Jeśli więc jesteś szczęśliwą młodą mężatką i nie wiesz co zrobić ze swoją piękną suknią ślubną, albo jeśli jesteś szczęśliwą narzeczoną przygotowującą się do najważniejszego dnia w życiu – odwiedź koniecznie komis z sukniami ślubnymi, gdzie w prosty sposób osiągniesz to, czego chcesz !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *